PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: NASZE KOCHANE ZDROWIE
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Maj 2018
Łowca Ryby Miesiąca
WedkarskiKowalski

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Szczupaczyca 116
Odlot
Rugia 2017

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,289

· Najnowszy użytkownik: bartekka

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
NASZE KOCHANE ZDROWIE
Kris
Wszystkim schorowanym życzę szybkiego powrotu do zdrowia .
Edytowane przez Kris dnia 22.05.2018 20:46
Pozdrawiam Kris

Robert
Zna ktoś dobrego dietetyka z mazowieckiego , ew. może byc online nie chodzi mi o schudniecie tylko o dietę uwzględniającą posiadane choróbsko .

potrzebuje tez dobrego ortopede z mazowieckiego -potrzebna konsultacja po tomografi jeden z lokalnych ortopedów chce mi robić artroskopie kolana- cokolwiek to znaczy ,dla tego chce potwierdzenia diagnozy u innego

Slawomir Tabor
Robert dietetyk dobry jest w Zambrowie masz rzut beretem do niego mam telefon do niego .
Dobry jest , kilka osobom z mojego grona pomógł pierwsza wizyta 200 pln potem trzy następne za darmo .
Tu firma która gotuje żarcie dla odchudzających się mam ją przez ścianę http://www.zielonesmaki.com/kontakt/
To jest zięć mojego brata dowozi do Wyszkowa już kilku osobom , przyjedz w tygodniu do mnie po południu to sobie pogadasz .

Z kolanami uważaj , masz rację lepiej potwierdzić diagnozę . Mając 18 lat spieprzyli mi kolano do dziś odczuwam
każdy kilogram jak przytyje . Do tego po prywatnym zabiegu nie chcą poprawiać w szpitalach .
Edytowane przez Slawomir Tabor dnia 25.03.2018 10:21
TABOR

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.05
11,011,528 unikalne wizyty