PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Power Bank Adata Pv 150
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Kwiecień 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

PikeFinder
na rybach :Trzeba uważać !
szczupaki

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,258

· Najnowszy użytkownik: rutekm

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Power Bank Adata Pv 150
Zbigniew Kapustynski
Przed zawodami dokupiłem do swojej kamerki sportowej takie proste urządzenie Adata Power Bank Pv 150.
Bateria, która jest w kamerce o pojemności 1200 mAh starcza mi na 1,5 h , a zapasowa kosztuje 80 zł. Ta zewnętrzna ma 10000 mAh i kosztowała mnie z dostawą 66 zł.
Jest to markowy produkt i myślę, że się sprawdzi na wyprawach przy filmowaniu.
Jeszcze nie dotarła, ale mogę kolegom polecić z czystym sumieniem do ładowania telefonów i kamerek.Wejście i wyjście jest 2 A zatem doładowanie i ładowanie powinno przebiegać sprawnie.
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5710eb624f88e_pikefinder.jpg
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5710f11fd2178_pikefinder.jpg
Przy okazji przypominam uczestnikom zabawy o ustawieniu prawidłowych dat i godzin w telefonach.Wink
Edytowane przez Zbigniew Kapustynski dnia 15.04.2016 17:04
zibibinio

Zbigniew Kapustynski
Dotarł wczoraj. Już naładowałem.Komu naładować komórę?
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_57137cbeb18ed_pikefinder.jpg
zibibinio

Kamil Zaczkiewicz
Planujesz jakoś go zamocować, by nagrywać kamerką stale zasilaną z PowerBanku, czy zamierzasz tylko doładowywać w razie potrzeby?
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Zbigniew Kapustynski
I tak i tak. Muszę tylko dobrać jakiś mocowany(zawieszany) pokrowiec. W kamizelce wędkarskiej, to można śmiało wrzucić do jakieś kieszeni.Wink
zibibinio

Zbigniew Kapustynski
Czasami dobrze jest przepatrzeć swoje szuflady. Coś mi się wydaje, że mam pokrowiec na Power Banka.Wykonany z porządnej pianki i ma mocny rzep na uchwycie.I jeszcze Adidas.Wink
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5715fc9c9bc86_pikefinder.jpg
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5715fcbd09299_pikefinder.jpg
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5715fccd609dd_pikefinder.jpg
zibibinio

Lukasz Szlafka
No teraz bateria zawsze o 3 paski więcej będzie miała Smile
<',)))>< Gofer

Roberts
Zbigniew Kapustynski napisał(a):

Czasami dobrze jest przepatrzeć swoje szuflady. Coś mi się wydaje, że mam pokrowiec na Power Banka.Wykonany z porządnej pianki i ma mocny rzep na uchwycie.I jeszcze Adidas.Wink
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5715fc9c9bc86_pikefinder.jpg
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5715fcbd09299_pikefinder.jpg
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5715fccd609dd_pikefinder.jpg

Kapitan Zibinio to nasz taki forumowy Adam Słodowy albo nawet Mac GaywerBravo

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.09
11,677,475 unikalne wizyty