PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Killer sezonu 2012
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Styczeń 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,326

· Najnowszy użytkownik: zbyszek

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Killer sezonu 2012
Bogumil Trzcinka
Sezon 2012 mamy już za sobą Smile i mimo tego że wędkarze to mistrzowie sekretów Grin Spróbujmy wytypować najbardziej skuteczną przynętę minionego sezonu Smile
Mimo tego że Narew to nie jest jakieś szczupakowe eldorado Bezradny a ja wole raczej małe przynęty , zacznę od siebie Cool
Moją przynętą numer jeden był - Dragon Lunatic 10cm , perła z brokatem (niebieski lub zółty grzbiet) Na tą przynętę miałem najwięcej ryb Grin kaczory , bolki nawet wąsaty się przyłowił Grin (o okoniach nawet nie wspominam)
Miejsce drugie klasyka Smile - Dorado Invader . Tu już tylko od koloru zależało, czy oprócz kaczora i okonia - bolek uderzy .
Trzeciego miejsca generalnie nie było , różne wabiki w różnych miejscówkach się spisały Juhu
Z kolei na " moim " tajnym bajorku , jedynym słusznym i niedoścignionym killerem , była wahadłówka Dragona Grin ale to zależało moim zdaniem wyłącznie od przyzwyczajeń żywieniowych szczupaków w tym zbiorniku Grin
Natomiast kaczora życia (i spełnienie swoich marzeń w łowieniu tego gatunku Juhu) wyrwałem na - Mann's Predator 3 Tak Trzymać

A jak u was się to przedstawiało ?
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 07.01.2013 10:04
Pfft

Mariusz Karpowicz
No cóż, ja jestem tradycjonalistą. zaczynałem kiedyś od blach, potem - jak powstały przestawiłem się na przynęty miękkie, i w międzyczasie po trochę woblery. Obecnie- znaczy od jakichś trzech lat najwięcej łowię znowu na wahadła. Przede wszystkim ręczna robota Pawła. Na rzeki te ciężkie, na wody stojące lekkie. Na bardzo głębokich jeziorach nie łowię, bo u mnie takowych nie ma. Większość akwenów to około 2 metry wody, i tam najskuteczniejsze są lekkie - spore wahadła.
Maniek

Damian Poweska
Cóż ja mogę napisać w tym temacie, szczupaków jakoś nie łowiłem bo cały sezon to boleń, ale jak już złowiłem szczupaki to na białą gumę GA-MA.
Bolenie natomiast to woblerki Janusza Widła i Spirity to były w tym sezonie numer 1 po za tym uklejki Roberta Hamera to magiczne rybki gdy nie widać bolków i są niżej właśnie ta gumka przynosi mi rapki Smile
Jesienią i wczesną zimą łowię już tylko na RH.
W tym sezonie właśnie te przynęty były najlepsze u mnie.

Maciej Baranski
U mnie w sezonie 2012 najlepszymi przynętami okazały się Mikadowskie Fishuntery 10,5cm w kolorze seledynowym i zielonym(w czarne kropki). Drugie w kolejności były kopyta Relaxa 4 i 6-cio calowe. Oprócz szczupłych na gumy pięknie brały tęczaki.
Swoje miejsce na pudle znalazła również obrotówka Mepps Comet w rozmiarze 4. (srebrna z czerwonymi kropkami). Na tą blaszkę kusiłem szeroki wachlarz ryb począwszy od małych garbusków, a na metrówce kończąc. Wink
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 09.01.2013 09:48
esox
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_54391a2f07f88_pikefinder.jpg

Jan Brzozowski
U mnie Manns Predator 3, czyli perła z czarnym grzbietem, oraz Mepps Lusox rozmiar 2 i 3. W zależności od pogody srebrne lub miedziane.
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 09.01.2013 09:47
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Maciej Kowalkowski
Salmo Slider 10cm okoń.
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 09.01.2013 09:47
i48.tinypic.com/11uyblt.png
www.fishermann.pl

Arek Pawlak
W tym roku zdecydowanie Mepps Lusox rozmiar 3 (srebrny i złoty).
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 09.01.2013 09:42
Pozdrawiam, Arek.

Lukasz Szlafka
U mnie killerem okazała się błystka 2ka Rozemeijer Long Smile
Życiówka i parę szczupłych porwało się na Soft 4 play 9,5cm Smile
<',)))>< Gofer

Chef
W minionym roku w pudle z przynętami na szczupaki przeważały bezsterowce od Strike Pro i Savage.Od czasu do czasu Salmiaki z przewaga Slidera 12. Miękkie przynęty gościły w pudle od czasu do czasu tylko, gdy wędkowałem w głębszej wodzie przy samym dnie. Nawet na polskim oklepanym gumami łowisku jerki i swimbaity mialy przewage nad gumisiamiTak Trzymać. Złowiłem 3 razy więcej ryb od swoich kompanów. Teraz gdy woda jest zimna i ryby mało ruchliwe, do pudła wpadnie Jack Pike od Salmo i Freestyler od Savage. Pierwsze skrzypce jednak przez cały sezon graja Buster Jerk i 4PlayWink
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 09.01.2013 09:46
Too many fish
Too little time...
http://marcinejankowski.blogspot.co.uk/

Bogumil Trzcinka
Wychodzi na to że ilu wędkarzy tyle " killerów " Grin
Pfft

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.09
11,457,266 unikalne wizyty