PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Sprzedam błystki boleniowe.
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Październik 2018
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

listopad
grzyby
Szczupaczyca 116

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,322

· Najnowszy użytkownik: Zanderman

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Sprzedam błystki boleniowe.
Szymon Kabacinski
Siemacie, mam 10 błystek Boleniowych z tego 5 hand made (nie znam producenta).
Wszystko jak na zdj. Błystki w cenie 6-8 zł na necie. Ja sprzedaję po 3 zł, jeśli ktoś chce cały zestaw za 30 zł to dorzucam 2 Kastmastery boleniowe i jedną błystkę też gratis.

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_51e675c12f48e_pikefinder.jpg

Bogumil Trzcinka
Miałeś jakiś kontakt z bolkiem na te "ołowianki " po lewej ?

Lukasz Szlafka
Bogumil Trzcinka napisał(a):

Miałeś jakiś kontakt z bolkiem na te "ołowianki " po lewej ?

Jednego ponoć ją zabił Pfft
<',)))>< Gofer

Szymon Kabacinski
Na ciut mniejszą identyczną znajomy miał bolaska pod 50 cm.

Jacek Wrobel
Ile te z lewej mają gram, takimi 50-60 g łowię dorszespoko
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Szymon Kabacinski
Te z lewej 30g. Ciekaw jestem jak 50-60 g. łowisz dorsze i nie plączesz z innymi "kutrowiczami" .

Jacek Wrobel
Po pierwsze zawsze łowię z przyjaciółmi jest to grupa 5-6 osób. Stajemy na końcu łajby i stale się przemieszczamy, nie ma , że ktoś zajął miejsce lepsze czy gorsze i unikamy plątania ( choć nawiasem mówiąc tylko ja no prawie, łowię na takie paprochy)
Po drugie z reguły łowię z małych łódek 5 do 7 osób i z Darłowa tam nie jest za głęboko i plątanie nie wchodzi w grę, no ....chyba, że dryf jest solidny to wtedy nici z delikatnych przynęt. Choć na ten temat mógłbym książkę napisać, w sumie łowię dorsze jakieś 10 lat ale na koncie mam ponad 100 wypadów widziałem wieleGrin
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Szymon Kabacinski
Dobra niech będzie 20 zł- zestaw. Smile

White_River
Witam,

czy wahadełka z prawej strony zdjęcia są wykonane z ołowiu? Jaka jest ich dokładna waga? Smile

Rozumiem, że cały set zawiera 13szt. przynęt?

Pozdrawiam Wink
Życie Maksymiliana zaczyna się nad Wisłą Fishing

Szymon Kabacinski
Tak, zestaw 13 szt za 20 zł. Do tego koszty wysyłki. Błystki z lewej są z ołowiu a błystki z prawej ołów + cyna i waga 18 g.

White_River
Cena śmieszna Smile Szkoda, że te z prawej są takie ciężkie. Myślałem o wadze bliższej 10gr Smile Dziękuję za odpowiedź!

Maks.

Szymon Kabacinski
Cena śmieszna, bo po prostu ich nie używam Wink Poza tym taka cena tylko dla kolegów z forum. Na Allegro wystawię drożej jak tu nie sprzedam.

White_River
Szymon- jasna sprawa Smile Ja za same 4szt. z prawej strony bym Ci chętnie zapłacił odpowiednio, ale niestety nie ta waga. A obecnie nie zbieram/nie składuje/nie kupuje na zaś sprzętu itp. Smile

Pozdrawiam,

Maks

Szymon Kabacinski
Taka waga przy boleniówkach to norma. Daleko się posyła przynętę i przy szybkim prowadzeniu nie wyskakuje.

Lukasz Szlafka
Maje ukochane przynęty na bolka ważą 9gr i nie wyskakują Smile lecą też daleko Smile
<',)))>< Gofer

Szymon Kabacinski
Bo to zależy też od konstrukcji. Te blaszki to prosty Wykon jakiegoś rękodzielnika.

White_River
Szymon, niektóre moje boleniowe ołowianki mają po 5-7gr (większość w granicach 10). Miotam nimi bez problemu na duże odległości.

To czy wyskakuje takowa, czy idzie pod wodą jak przecinak zależne jest od kilku czynników (w tym niekoniecznie od wagi) Smile

Potrzebną odległość osiągam bez problemu 10gr błystką, podając ją przy tym w sposób finezyjny Wink

Pozdrawiam,

Maks.

Szymon Kabacinski
To zrobimy jeszcze bardziej śmieszną cenę - 15 zł. Smile
A jak nie sprzedam to dam jakiejś Pani na kolczyki Smile ja Bolki łowię tylko na woblery.

Lukasz Szlafka
Szymon przetop je na ciężarki Smile
<',)))>< Gofer

Mariusz Kroczak
Widzę że bardzo Tobie ciążą. Wezmę je.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.31
11,286,493 unikalne wizyty