PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Rękodzieło, Maciej Kupiński
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Maj 2018
Łowca Ryby Miesiąca
WedkarskiKowalski

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Szczupaczyca 116
Odlot
Rugia 2017

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,289

· Najnowszy użytkownik: bartekka

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Rękodzieło, Maciej Kupiński
Lukasz Szlafka
Dyskusja przeniesiona z tematu "Nasze Zakupy"

Fajne Smile samoróby ? Smile
<',)))>< Gofer

Arek Pawlak
Lukasz Szlafka napisał(a):

Robione przez jego kolegę.
Pozdrawiam, Arek.

Maciej Kupinski
Arek Pawlak napisał(a):

Robione przez jego kolegę.

Przypadkiem przeze mnie Grin
...ten moment , gdy pasja staje się obsesją ....

Jan Brzozowski
Gratuluję talentu Tak Trzymać
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Lukasz Szlafka
Ile ważą blaszki ? bo jak są lekkie 6-8g to były by idealne na moje płytkie bajorko
<',)))>< Gofer

Maciej Kupinski

Ile ważą blaszki ? bo jak są lekkie 6-8g to były by idealne na moje płytkie bajorko

Moje są woblery , blaszki robi gość z osiedla obok , nie mam pojęcia jaka to gramatura . Pytajcie Mariusza / km73 .

Arek Pawlak
Maciej, piękne wobkiTak Trzymać

Jakby co Łukasz, to mogę je zważyć.
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 12.11.2013 18:47
Pozdrawiam, Arek.

Mariusz Karpowicz
Maciej, fajny boleń na awatarze, boleniowe- super łowne woblery też robisz ?
Maniek

Lukasz Szlafka
To dawaj ją na wagę dilerską Smile tzn jubilerską Pfft
<',)))>< Gofer

Maciej Kupinski
Mariusz Karpowicz napisał(a):

Maciej, fajny boleń na awatarze, boleniowe- super łowne woblery też robisz ?

Oczywiście że robię Smile , coś tam na nie łowimy . Ten z foto złowiony na Hermesa , ale na swojaka miałem większego , niestety Bezradny biega dalej Smile.

Mariusz Karpowicz
No to pokazuj te swoje arcydzieła- boleniowe też.Wink
Maniek

Bogumil Trzcinka
Jak dobrze kojarzę to miałem chyba u Maćka obiecanego boleniowego bez sterowca Grin na innym portalu Zdrowie

Maciej Kupinski
Bogumil Trzcinka napisał(a):

Jak dobrze kojarzę to miałem chyba u Maćka obiecanego boleniowego bez sterowca Grin na innym portalu Zdrowie

Jak dobrze pamietam to miałeś , ale z racji wypadków i wymiksowania się z tamtego portalu , oraz spalenia kompa , jakoś się kontakt urwał . Nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło . Dostaniesz Smile nawet dwa dostaniesz .

Bogumil Trzcinka
Najważniejsze żebyśmy wszyscy zdrowi byli Grin Zdrowie

Maciej Marchwiak

Dyskusja przeniesiona z tematu "Nasze Zakupy"

Te obrotówki na dole zdjęcia , są mi jakieś znajome ? Mam takie, ale głowy nie dam , że są one Twojego wyrobu , ....bo nie wiem ?
Camelot

Arek Pawlak
Maciej Marchwiak napisał(a):
Te obrotówki na dole zdjęcia , są mi jakieś znajome ? Mam takie, ale głowy nie dam , że są one Twojego wyrobu , ....bo nie wiem ?

Maciek napisał, że to nie jego wyrób, zerknij na posty powyżej.

Posty przeniesione, więc jest trochę nieładu... Trzeba się w tym odnaleźćWink
Pozdrawiam, Arek.

Maciej Marchwiak
Arek Pawlak napisał(a):

Maciek napisał, że to nie jego wyrób, zerknij na posty powyżej.

Posty przeniesione, więc jest trochę nieładu... Trzeba się w tym odnaleźćWink
Eeeee...... Przecież nie o to chodzi ! Smile Znajdę te blaszki w swoim bałaganie, to wkleję fotkę ! Będzie ciekawiej . Ja nie mam pojęcia skąd mam takie ! Wydawało mi się , że to wyrób ,,Mosella" .
Camelot

km73
Szanowni, zdradzę że te obrotówki to Nadex nr 4, czyli nie produkowany (w standardzie) rozmiar przez Pana Włodzimierza N. Waga 16,70g. -na mojej wadze. W ubiegłym roku Pan W. miał chwilę luzu i na moją prośbę zrobił mi te duże.
-Kolego Gofer, na płytkie bajoro polecam Nadex nr. 2. Waży 7,8g. u mnie b.łowny, np. ten zębaty z awatara i też na płytkiej wodzie. ?Trójka? to już 13,50 g. i u mnie na J. Wilanowskim za ciężka, ale w głębszych wodach hula aż miło.
-Kolego Camelot, blaszki znajome, ponieważ posiadasz ?trociówki? (tego samego producenta), które chętnie gryzą zębate. Rozpoznałem je od razu jak wszedłem na forum. Artykuł o apetyzerach.
Ps. Pana Włodka wyczaił nie kto inny, jak Maciej Kupiński. Maciej oprócz finder?owania nad wodą bardzo dobrze finder?uje w sieci.
Pozdrawiam,
Maniek, km73

Maciej Marchwiak
km73 napisał(a):

Szanowni, zdradzę że te obrotówki to Nadex nr 4, czyli nie produkowany (w standardzie) rozmiar przez Pana Włodzimierza N. Waga 16,70g. -na mojej wadze. W ubiegłym roku Pan W. miał chwilę luzu i na moją prośbę zrobił mi te duże.
-Kolego Gofer, na płytkie bajoro polecam Nadex nr. 2. Waży 7,8g. u mnie b.łowny, np. ten zębaty z awatara i też na płytkiej wodzie. ?Trójka? to już 13,50 g. i u mnie na J. Wilanowskim za ciężka, ale w głębszych wodach hula aż miło.
-Kolego Camelot, blaszki znajome, ponieważ posiadasz ?trociówki? (tego samego producenta), które chętnie gryzą zębate. Rozpoznałem je od razu jak wszedłem na forum. Artykuł o apetyzerach.
Ps. Pana Włodka wyczaił nie kto inny, jak Maciej Kupiński. Maciej oprócz finder?owania nad wodą bardzo dobrze finder?uje w sieci.
Pozdrawiam,
Maniek, km73
Dzięki ! Teraz już wiem co mam ! Napisałem, że wydają mi się znajome, ale pewności nie miałem . Czułem tylko rękę tego samego wykonawcy chyba ?
Camelot

km73

km73 napisał(a):

Pozdrawiam,
Maniek, km73
Dzięki ! Teraz już wiem co mam ! Napisałem, że wydają mi się znajome, ale pewności nie miałem . Czułem tylko rękę tego samego wykonawcy chyba ?

Tak, dokładnie to ten sam wykonawca. Pan Włodzimierz, to wg mnie mistrz obrotówek. Ja chlę czoła przed nim, a do tego znam go osobiście i jest przesympatycznym człowiekiem - wędkarzem - pasjonatem - producentem.
Pozdrawiam,
km73

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.16
11,011,519 unikalne wizyty